Górskie szlaki – w sam raz na lato

Górskie wycieczki to jeden z najczęstszych elementów wakacyjnych wojaży. Polski krajobraz akurat obfituje w mnogość górskich szlaków, a wiele z nich znajduje się w naszym portalu :) dzięki użytkownikom korzystającym z aplikacji, odbiorników GPS lub po prostu rysujących trasy, nasza baza z dnia na dzień się powiększa. Trzeba dzielić się tym co najlepsze, dlatego i my co jakiś czas zwracamy Waszą większą uwagę na poszczególne szlaki. Tym razem właśnie góry – szlaki w sam raz na letnie wyprawy. Wędrując po górach pamiętajcie o zabraniu ze sobą sporej ilości wody oraz nakrycia głowy – słońce w górach bywa wyjątkowo gorące ;) nie zapomnijcie też o okryciu przeciwdeszczowym i chroniącym od wiatru – jeśli w dole panuje upał, nie znaczy to, że pogoda Was nie zaskoczy, jak już będziecie na szczycie. A z powrotem zazwyczaj daleka droga. I obowiązkowo – wygodne buty, które ochronią nasze stopy przed bolesnymi odciskami lub otarciami. Wszystko już mamy, a zatem: w drogę!

Karpacz

Bieszczadzkie Połoniny

Śnieżnik – Czarna Góra

Tatrzańskie Doliny

Hala i Kopa Kondracka

Błędne Skały

Nasze propozycje to tylko malutka cząstka tego, co możecie znaleźć w Traseo, więcej info na temat szlaków górskich możecie znaleźć pod tym adresem. Zachęcamy Was do zapoznawania się z trasami – nie tylko w teorii, ale także w praktyce :)

W góry, w góry miły bracie, tam swoboda czeka na cię! :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Trasy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>