Rozwiązanie konkursu na najlepszą trasę narciarską

Mimo tego, iż zima w tym roku nie była łaskawa dla miłośników białego szaleństwa, pokazaliście, że dla chcącego nic trudnego :) do naszego konkursu zgłosiliście trasy zjazdowe, biegowe i skiturowe, a co najważniejsze, pochodziły one z najróżniejszych części świata. Cieszymy się, że Wasze poszukiwania warunków na zimowe szaleństwa nie spełzły na niczym i chcieliście się podzielić swoimi doświadczeniami z innymi. Przywołaliście także bardzo miłe wspomnienia z poprzednich sezonów, kiedy zima była łaskawsza. Nie przedłużając wstępu przechodzimy do ogłoszenia wyników :)

Najlepszą trasą narciarską, zgłoszoną do konkursu była trasa „Lodowiec Hintertux – narty na 3250 m n.p.m.„, której autorem jest użytkownik o loginie arturooo. Jako, iż autorowi najlepszej trasy przysługiwała możliwość wyboru nart, zwycięzca zdecydował się na wybór nart zjazdowych (co nas wcale nie dziwi ;) ) LUSTI FCT.

LUSTI FCT (fun carving technologies)

Druga para nart – tym razem biegowych – wędruje do autorki trasy „Uśmiech Gorców„, podpisującej się loginem kathrin312. Kathrin312, jako autorka najlepszej trasy z Małopolski, zdobywa także nagrodę specjalną – nerkę SKI GO, idealnie służącą miłośnikom dłuższych wypraw.

Alpina TNB

Nerka SKIGO

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych tras i liczymy na Wasz liczny udział w naszych kolejnych konkursach!

Sponsorzy nagród:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Rozwiązanie konkursu na najlepszą trasę narciarską

  1. kathrin312 pisze:

    Wczoraj dostałam narty za które bardzo dziękuję. Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu narciarskiego aby móc je wypróbować.
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>