Rozwiązanie konkursu na najlepszą wiosenną trasę

Z wiosną będziemy się już powoli żegnać, dlatego najwyższy czas rozwiązać nasz konkurs na najlepszą wiosenną trasę. Standardowo nas nie zwiedliście, a weekend majowy obfitował w różnego rodzaju trasy. Pogoda dopisała i widać to było po Waszych osiągnięciach :) Mamy nadzieję, że letnie i jesienne wypady pod namiot już nie będą straszne laureatowi konkursu, gdyż śpiwór Fjorda Nansena z pewnością spełni swoje zadanie :) pamiętamy także o wyróżnieniach w postaci kubka termicznego, bidona z karabinkiem i opaski ze światełkiem, które powędrują do autorów dwóch kolejnych ciekawych tras.

 

Nagroda główna w postaci śpiwora Fjord Nansen VARDO L blue RIGHT wędruje do użytkownika o loginie venietvide, który jest autorem „Trasy pięciu tysięczników„:

Wyróżnienia z kolei otrzymują użytkownicy:

darwa za trasę „Czerwony Klasztor – Szczawnica”

utor za trasę „Szlak zamków”

Wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że te wyróżnienia będą dla Was zachęta do dalszych wypraw i korzystania z Traseo :)

nagrodę główną ufundował sklep Podnamioty.pl (dawniej Biwakowy.pl)

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>