Piąta edycja Festiwalu Kultur Świata im. Tony’ego Halika – 3-4.10.2014, Oborniki Śląskie

W dniach 3- 4 października odbędzie się już V edycja Festiwalu Kultur Świata im. Tony’ego Halika w Obornikach Śląskich. To okazja do spotkania nie tylko z podróżnikami, ale przede wszystkim z niezwykłymi ludźmi, których spotkali po drodze  i z kulturami odległych krajów. Prócz pokazów slajdów, wystąpień prelegentów i ciekawych warsztatów, na wszystkich będą czekały jeszcze liczne, dodatkowe atrakcje.

Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Ośrodek Kultur Świata będący organizacją pozarządową działającą na terenie Obornik Śląskich i Wrocławia od 2008 roku. Od początku regularnie organizuje spotkania z ciekawymi i nietuzinkowymi ludźmi, a od pięciu lat angażuje się w obornicki Festiwal.

Zapisaliśmy się już w pamięci i świadomości mieszkańców Obornik, Wrocławia i okolic. Jeśli chcesz dołączyć i wspólnie z Nami tworzyć tą unikatową imprezę, skontaktuj się z Nami. Poszukujemy osób, które chciałyby się podzielić swoją opowieścią.

Szczegóły na festiwalhalika.pl oraz www.facebook.com/osrodekkulturswiata

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Patronaty i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>