Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń – zgłoś się!

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, jest imprezą towarzyszącą Targom Turystycznym Tour Salon 2014, a tegoroczna edycja odbędzie się 24-26.10.2014. To niezwykłe spotkanie podróżników, blogerów, obieżyświatów, odkrywców, które inspiruje a jednocześnie motywuje do działania i podróży. W tym roku oprócz tradycyjnego konkursu o ” Złoty Ślad” odbędą się liczne warsztaty i przewidziane są liczne atrakcje i konkursy dla publiczności.

Zapraszamy wszystkich podróżników i fotografów, aby zgłaszali swoje wyprawy i zdjęcia w jednej z dwóch kategorii:

Prezentacja audiowizualna:
Od 10.06.2014 do 07.09.2014 czekamy na zgłoszenia wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w II edycji konkursu o “Złoty Ślad” w kategorii ” prezentacja audiowizualna.. Znowu będzie o co walczyć, także Podróżnicy – nie zwlekajcie i zgłoszenia wysyłajcie.

Fotografia z podróży:
Termin zgłoszenia od 10.06.2014 do 25.09.2014. W tym roku temat przewodni to ”Podróżnik w obiektywie”. Czekamy zatem na Wasze podróżnicze zdjęcia.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu oraz na Facebooku.

Regulamin Festiwalu oraz formularze zgłoszeniowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Patronaty i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>