Rozwiązanie konkursu „Idziemy w góry”

Wrzesień już za nami, czas zatem na rozwiązanie naszego jesiennego, górskiego konkursu. Ciekawe, kto stanie się posiadaczem namiotu?… My już wiemy, a za niedługo także i Wy poznacie zwycięzcę :) przypominamy, że namiot, o którym mowa, to wysokiej jakości produkt marki Fjord Nansen, doskonały na wszelkie górskie (i nie tylko) wyprawy. Przebiegnijmy zatem szybciutko przez wstęp i poznajmy laureata konkursu.

Namiot Tolima II marki Fjord Nansen wędruje do użytkownika AirWrona, który zgłosił trasę Sprawdzian przed Orlą Percią. Sprawdzian u nas został zaliczony na szóstkę! :)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ich przepięknych górskich wypraw, pełnych wrażeń, opisów i zdjęć. Mamy nadzieję, że na wrześniu nie skończył się Wasz sezon i nadal będziecie wędrować i dzielić się z nami swoimi trasami! :)

Sponsorem nagrody w konkursie był sklep Tuttu.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>