Kurs Na Wschód – Tam gdzie wykluwają się żółwie…

Celem wyprawy jest przepiękny, wyspiarski kraj na „krańcu świata”, gdzie spotykają się wszystkie największe religie i kultury świata, mnogość grup etnicznych, posługująca się niezliczoną ilością języków i dialektów. Dzikie, porośnięte dżungle zamieszkują nie tylko niezwykłe, endemiczne gatunki zwierząt, ale również plemiona, które pamiętają jeszcze jak smakuje człowiek. Tam, gdzie wykluwają się żółwie morskie, wulkany są wciąż czynne, plaże są różowe, Cyganie mają swoje wioski na morzu, rude orangutany buszują w drzewach, a ogromne warany ze spokojem przechadzają się po wyspach. Indonezja.

Bartek i Karolina mają zamiar to wszystko zobaczyć i przeżyć niesamowite przygody, a każdą jedną podzielić się z Czytelnikami bloga, dokumentując dokładnie, nie tylko fotograficznie i opisowo, ale również filmowo. To, co robią, robią z pasji, a pasja silnie wiąże się z emocjami. Są autorami bloga kursnawschod.pl. Na jego łamach opisują ich małe i duże podróże po krajach Wschodu – Gruzji, Tajlandii, Japonii, Turcji oraz Bałkanach. Nie brakuje również relacji z krótkich podróży na zachód, chociażby do Barcelony czy Sztokholmu.

Podróżując, próbują zgłębić istotę odwiedzanego kraju na różnych płaszczyznach, dlatego już mają w planach materiały, które mają charakter ściśle reporterski, lub też związane są ze sprawami przyziemnymi i relaksem wśród rajskich okoliczności przyrody. W trakcie swojej wyprawy planują zrealizowanie wielu interesujących, czasem kontrowersyjnych tematów. Będzie to między innymi materiał dotyczący seksbiznesu na Bali, Górników z Bromo, indonezyjskich Piratów, czy seria filmów o religiach w Indonezji. Powstaną również filmy o roboczych tytułach „Tam gdzie wykluwają się małe żółwie” – poznanie podwodnej fauny i flory rajskich wysp oraz „Z maczetą przez dżunglę” – chcemy sprawdzić, czy faktycznie dżungla jest taka ciężka do przebycia.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nich podczas ich przygody!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Patronaty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>