Revor – rowery, deski i serwis – klasa doświadczenia

Revor to jedna z niewielu najstarszych firm rowerowych w Krakowie. Sklepy Revor to 21 lat doświadczenia w sprzedaży rowerów, nart i snowboardów. Od 18 lat jesteśmy liderem w sprzedaży ROWERÓW GIANT w Krakowie. ROWERY KROSS stanowią niebagatelną część naszej sprzedaży. Obsłużyliśmy już kilkadziesiąt tysięcy usatysfakcjonowanych klientów, a już dziś, kupując rower, drugi otrzymasz za 50% ceny. 21-letnie doświadczenie naszych pracowników w serwisowaniu rowerów i nart czyni ich fachowcami najwyższej klasy co jest doceniane przez stałych, powracających klientów.


Reagujemy na potrzeby rynku i dlatego w sklepach REVOR znajdziecie Państwo sprzęt, odzież i akcesoria dla każdego w najkorzystniejszych cenach. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Czekamy w sklepach stacjonarnych i w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sklep.revor.pl.

Promocyjna oferta desek snowboardowych:

Deska snowboardowa HEAD Global Rocka:

Deska snowboardowa HEAD Pride Camba:

Deska snowboardowa HEAD Rush Rocka:

Deska snowboardowa HEAD Stella:

Deska snowboardowa HEAD True Camba:

Deska snowboardowa HEAD Spring:

Na hasło „Traseo” w sklepie Revor otrzymasz 10% zniżki na serwis snowboardowy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>