Zwiedzaj mobilnie z „Gościńcem 4 Żywiołów”!

Lokalna Grupa Działania „Gościniec 4 Żywiołów” zaprasza do aktywnego spędzania czasu w Małopolsce! Obszar działania Stowarzyszenia to rejon, w którym zaczynają się dwa pasma Beskidu Zachodniego – Makowski oraz Mały, sprzyjające rekreacji na świeżym powietrzu i zachęcające turystów do odkrywania tajemnic niewielkich, urokliwych miasteczek.

Tereny te zostały przedstawione w dwóch aplikacjach mobilnych: w przewodniku „Lanckorona, Kalwaria Zebrzydowska, Mucharz, Stryszów”, zawierającym bazę najważniejszych obiektów, który umożliwia zwiedzanie z wykorzystaniem GPSa oraz „Gościniec 4 żywiołów Questy”, dzięki któremu możemy odkrywać mniej znane zakątki regionu z pomocą questów – wierszowanych zagadek prowadzących turystę po kolejnych atrakcjach.

Mało który region w Polsce może pochwalić się takimi udogodnieniami dla turystów, które łączą w sobie nowoczesne technologie z propagowaniem turystyki aktywnej. Obie aplikacje zostały stworzone przez krakowską firmę Amistad sp. z o.o., która w branży działa od lat i na swoim koncie posiada kilkadziesiąt przewodnikowych aplikacji mobilnych, niemalże z każdego regionu Polski.

Zapraszamy na majówkę!

Pobierz aplikację przewodnikową na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Pobierz aplikację questową na urządzenia z systemem Android.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Technologia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>