Komik Dookoła Świata

Komik Dookoła Świata to niezwykła podróż, w którą zabiera Was Piotrek Szumowski – jeden z najlepszych polskich komików młodego pokolenia. W ciągu roku zwiedzi cały świat, występując w każdym możliwym miejscu i głosząc dobry humor. Możecie nie tylko wesprzeć go w tym szczytnym celu, ale także śmiać się z przygód Piotrka oraz śledzić jego poczynania na mapie świata. Za cel nadrzędny stawia sobie opowiedzenie o naszym kraju i jak najgodniejsze zaprezentowanie polskiego poczucia humoru oraz spełnienie życiowego marzenia.

Czym jest stand-up?

To komediowy monolog w prostej formie – jeden mikrofon, jedna osoba i śmiech. Nie zasłania się za rekwizytami, łamie tabu i ma za nic polityczną poprawność. Brak dystansu między publicznością, a występującym sprawia, że nie ma w nim miejsca na wyreżyserowane scenki.

Doceniany na Zachodzie, od kilku lat z sukcesem rozwija się także w Polsce. Czas na pokazanie światu tego, co w polskich stand-upie najlepsze.

O podróży:

W ramach swojej podróży dookoła świata, zamierzam odwiedzić wszystkie kontynenty poza Antarktydą, Ameryką Północną i Afryką. Wszędzie gdzie tylko się da – czy będzie to buddyjska świątynia w Nepalu, czy podejrzany klub w centrum australijskiego Interioru, a może chilijski Dom Kultury – wejdę na scenę i opowiem o swoich przygodach i Polsce.

Zobaczcie jeszcze filmik promujący wyprawę – warto ;)

 

Jeśli chcecie wesprzeć ten projekt i przy okazji otrzymać pamiątki z podróży, możecie to uczynić za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl, na którym organizowana jest zbiórka :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Patronaty i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>