Rusza konkurs „Bank Tras” – Traseo patronuje :)

Wrocławska firma „EACTIVE wiemy jak” zachęca wszystkich miłośników podróży i aktywności na świeżym powietrzu do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową „Bank Tras”, w którym główna nagroda to oryginalny rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic. Zadanie konkursowe może przypaść do gustu każdemu, kto ceni aktywność fizyczną, a także ma w sobie żyłkę podróżnika i chętnie odkrywa nowe miejsca.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • przejechać swoją trasę na rowerze
  • wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie organizatora i przesłać organizatorom niezbędne załączniki – mapę trasy z zaznaczonymi atrakcjami oraz maksymalnie 5 zdjęć z najciekawszych miejsc z wycieczki

Pomysłodawca trasy który prześle najciekawsze zgłoszenie otrzyma cenną nagrodę – atrakcyjny rower poziomy! Dodatkowo z 20 najlepszych prac stworzony zostanie przewodnik „Bank Tras”, czyli zbiór najciekawszych tras rowerowych na terenie Polski, który następnie zostanie udostępniony w internecie wraz z imieniem i nazwiskiem autorów. Konkurs ma na celu promowanie aktywności i rozpowszechnienie wiedzy o regionalnych walorach turystycznych i kulturowych.

Regulamin konkursu, wszelkie dodatkowe informacje oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie organizatora. Konkurs można śledzić również na Facebooku.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs@eactive.pl do 31.08.2015 r. Konkurs jest dwuetapowy – pierwszym jest przesyłanie prac, z których wybranych zostanie 20 najlepszych, a drugi to głosowanie na zwycięzcę na stronie organizatora, które potrwa do 30.09.2015 r.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>