Nowe nowości w Traseo.pl ;)

Pędzimy do Was z kolejnymi newsami na temat zmian, jakie ostatnio u nas zaszły – skompletowaliśmy je w jeden materiał, aby mieć całościowy pogląd na sytuację ;) mamy nadzieję, że wszystko idzie ku lepszemu i jesteście zadowoleni z nowych funkcjonalności. Jeśli pojawią się jakieś kłopoty, pytania, oczywiście służymy pomocą.

1. Powiadomienia o komentarzach:

Po zalogowaniu się na swoje konto otrzymujemy powiadomienie o komentarzach – jeśli ktoś skomentował naszą trasę, obok loginu pojawia się czerwone powiadomienie – podobnie jak na dobrze znanym portalu społecznościowym ;) po kliknięciu na nie zostaniemy przeniesieni do danej trasy i wypowiedzi.

2. Filtrowanie własnych tras:

Będąc zalogowanym mamy możliwość filtrowania własnych tras – interfejs jest analogiczny jak przy zwykłym wyszukiwaniu tras: dzięki temu możemy w łatwy sposób wyszukać nasze trasy według kategorii, długości, regionu itp. Bardzo fajnie prezentują się one na mapie, dzięki czemu możemy zobaczyć, który region jest przez nas najmocniej eksploatowany ;)

3. Moja mapa jako wlepka:

Jak zapewne zauważyliście nad każdą trasą znajduje się przycisk „+Moja mapa”, dzięki któremu można dodać poszczególne trasy do jednej, zbiorczej mapy, później ją zapisać lub udostępnić na swojej stronie www jako wlepkę – po kliknięciu „zapisz”, wpisaniu nazwy, pojawia się przycisk „umieść na stronie”, który generuje gotowy kod html.

Na razie to tyle zmian, z niecierpliwością czekamy na kolejne… ;)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Traseo i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Nowe nowości w Traseo.pl ;)

 1. a.rz57 pisze:

  Cieszę się szczególnie z powiadomień o komentarzach. Już od dłuższego czasu czekam na to. Do tej pory tylko przypadkowo trafiałem na komentarze. Filtrowanie tras bardzo ułatwi dotarcie do odpowiedniej trasy. A jeśli chodzi o „Moją mapę”to mi dużo rozjaśniło sprawę.
  Dobra robota.
  A przy okazji mam pytanie: czy po zamieszczeniu zdjęć do trasy, można zmieniać ich kolejność?
  Pozdrawiam!

  • Traseo pisze:

   Dziękujemy za uznanie! :) na razie jeszcze nie mamy opcji zmieniania kolejności zdjęć, ale ciągle idziemy do przodu, więc być może i taka opcja się pojawi :)

 2. Marcin pisze:

  W powiadomieniach mogłaby być informacja o tym, że ktoś pobrał trasę lub ją przejechał i przy okazji ocenił ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>