Drugi etap konkursu „Bank Tras” – zagłosuj na wybraną trasę rowerową!

Dnia 30 września upłynął termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie „Bank Tras” organizowanym przez wrocławską firmę „EACTIVE wiemy jak” i przyszedł czas na rozpoczęcie drugiego etapu konkursu.


Z nadesłanym zgłoszeń komisja konkursowa wybrała 10 najlepszych prac, tym samym poznaliśmy autorów tras rowerowych, którzy powalczą o nagrodę główną – rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic o wartości 3499zł. Organizatorzy konkursu otrzymali bardzo ciekawe trasy, które mogą być inspiracją dla wszystkich miłośników podróży i wycieczek rowerowych.

Zwycięzcę wybiorą internauci w głosowaniu, które potrwa 14 dni. Rozpocznie się 16.10.2015r, a zakończy 30.10.2015 r. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z propozycjami tras rowerowych i głosowania na swojego faworyta!

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej organizatora konkursu, pod adresem: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/glosowanie-na-najlepsza-trase-rowerowa Udział w głosowaniu jest bezpłatny.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>