Biketires.pl – opony na każdą okazję!

Biketires.pl to sklep internetowy oferujący przeróżne rodzaje opon rowerowych. Jak wiemy opony rowerowe to bardzo istotny element jednośladu. Od ich rodzaju, grubości, twardości i bieżnika zależy przyczepność do asfaltu, oraz wszelkich innych nawierzchni.

Gdy jest mokro ważne by opony miały wyraźny bieżnik i charakteryzowały się dużą miękkością. Na suchej nawierzchni lepsze opony szybciej się zużywają jednakże przyczepność do jezdni to priorytet. W zimie należy stosować opony o najbardziej wyraźnym bieżniku, jak najgrubsze. Na oblodzonej nawierzchni zaleca się specjalne opony z kolcami.

W Biketires.pl znajdziecie wszelkie rozmiary opon. Standardowe górskie dwadzieścia sześć cali a także szosowe dwadzieścia osiem cali. Na rowerze można jeździć cały rok jednakże z rozsądkiem.

Teraz gdy nadchodzi zima można nabyć w sklepie zimowe opony rowerowe, albo komplet na przyszły rok. Marka opon to kwestia drugorzędna – liczy się ich miękkość, bieżnik i grubość.

Z pozdrowieniami od Traseo.pl sklep Biketires.pl poleca opony na wszelkie warunki i wszystkie pory roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktywności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>