Traseo.pl odcina się od spamerów

Drodzy użytkownicy, zaczęły do nas dochodzić coraz bardziej niepokojące sygnały, że nasz serwis zasypywany jest przez spamerów, którzy poprzez założenie u nas konta pozycjonują swoje własne, nie do końca przyzwoite, strony. Po odkryciu ogromnej skali zjawiska zdecydowaliśmy się zadziałać natychmiast i wszystkie takie konta usunęliśmy. Staraliśmy się wyeliminować jedynie konta spamerskie, ale jeśli przez przypadek usunęliśmy konto użytkownika, który działał w słusznej sprawie – czyli chciał dodawać i pobierać trasy, prosimy o kontakt – konto zostanie przywrócone!

Nie chcemy, aby Traseo było kojarzone z takimi działaniami, dlatego mówimy im stanowcze „nie”. W dalszym ciągu będziemy prowadzić działania zmierzające ku temu, aby w Traseo działali jedynie realni użytkownicy, dla których Traseo ma właściwą wartość. Wprowadzimy też inne zabezpieczenia przy zakładaniu konta, mamy nadzieję, że przyszli użytkownicy zrozumieją taką potrzebę.

Jeśli ktoś z Was zauważyłby niewłaściwe działania w naszym portalu, prosimy o kontakt w tej sprawie! Chcemy także serdecznie podziękować Zalando.pl – z ich strony otrzymaliśmy wsparcie w rozwiązaniu tej sprawy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Traseo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Traseo.pl odcina się od spamerów

  1. Rafał pisze:

    Ale jak to możliwe, że ci spamerzy wciąż działają? http://www.traseo.pl/profil/o64pnx54jlqj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>