Pierwsza starogardzka wyprawa terenowa 4×4

Pierwsza Starogardzka Wyprawa Terenowa 4×4 (SWT) odbędzie się 02.07.2016 r. (sobota) jako impreza towarzysząca Dniom Starogardu. Współorganizatorem jest OSiR Starogard Gdański. Przewidywany jest udział maksymalnie 50 załóg (aut).

Trasa SWT obejmuje tereny leśne Leśnictwa Kochanki należące do Nadleśnictwa Starogard Gdański. Przejazd trasy możliwy będzie wyłącznie za pomocą aplikacji Traseo. Szlaki, trasy, mapy. SWT nie jest rajdem na czas, klasyfikację końcową rozstrzygać będą punkty zdobyte podczas jazdy na podstawie kart. Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród odbędzie się na Rynku Starogardzkim na południowej scenie. Przewidywane są także pamiątki dla wszystkich startujących :)

Celem imprezy jest poznawanie i popularyzacja walorów krajoznawczych, turystycznych, historycznych i przyrodniczych Powiatu Starogardzkiego oraz upowszechnianie i rozwój wiedzy z zakresu ochrony środowiska w aspekcie motoryzacyjnym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Patronaty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Pierwsza starogardzka wyprawa terenowa 4×4

  1. wyprawa 4x4 pisze:

    fantastyczny pomysl na taka przygode. Wyprawa 4×4 to super przezycie, swietne jeśli chodzi o doswiadczenie w jezdzie w terenie. Najchetniej można by wybrac się na wiele tras, ale ta jedna jest super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>