„Traseo poleca” – wyróżniamy najlepsze pomysły na wycieczki

Jakiś czas temu na naszym Portalu przy niektórych trasach pojawił się intrygujący znaczek – złoty emblemat „Traseo poleca”. Postanowiliśmy wyróżnić nim te trasy, które w naszej opinii stanowią ciekawą propozycję dla innych Użytkowników. Oznaczone trasy automatycznie zyskują dodatkowe gwiazdki oraz wyświetlają się na górze listy.

Wyróżniona trasa powinna spełniać następujące kryteria:

- ślad GPS jest poprowadzony szczegółowo, ideałem jest ślad nagrany w terenie,
-trasa jest opatrzona informacjami, dzięki którym inni Użytkownicy mają możliwość zadecydowania, czy jest to poszukiwana przez nich propozycja: posiada opis zawierający informacje przydatne dla innych oraz podpisane zdjęcia atrakcji / udogodnień / utrudnień na trasie wraz z ich lokalizacją,
- wpis jest wykonany starannie.

Propozycję konkretnej trasy promujemy tylko raz. Niektóre fajne wpisy musimy więc pominąć – dlatego, że już poleciliśmy identyczną wycieczkę, ale autorstwa innego Użytkownika. Z tego też względu wyróżnienie nie jest nadawane raz na zawsze – jeśli pojawi się na portalu nowy opis danej trasy, który będzie dokładniejszy, staranniejszy lub po prostu bardziej aktualny – przeniesiemy emblemat.

***
Jakie informacje mogą się przydać innym Użytkownikom?

- ważny jest już sam tytuł trasy, w którym zawarty będzie przebieg trasy, charakter i atuty wycieczki - należy opisać skrótowo przebieg trasy, jakie atrakcje czekają po drodze, jakie trudności się pojawią,
- można wspomnieć o innych wariantach trasy, które pozwolą ją skrócić / wydłużyć, zobaczyć coś jeszcze,
- warto wspomnieć, jak dojechać na początek trasy,
- komu proponowana jest wycieczka? Sportowcom, rodzinom z dziećmi, początkującym?
- ile będzie trwała wyprawa?
- co powinien wiedzieć turysta wybierający się na trasę (np. że ma wziąć dodatkowy sprzęt, że nie będzie po drodze sklepów spożywczych, że warto wybrać się tam wiosną, bo wtedy jest najładniej)?

Mamy nadzieję, że dzięki „Traseo poleca” w naszej wielkiej bazie łatwiej znajdziecie ciekawy i zgodny z Waszymi oczekiwaniami pomysł na wycieczkę.

A więc do dzieła! Twórzcie propozycje wycieczek, z których będą mogli skorzystać inni! Wyruszajcie na szlaki, które inni już przetarli!

Niech Wasze wpisy będą zawsze widoczne na pierwszej stronie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Traseo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>