Konkurs z Traseo.pl: „Odkrywamy Polskę na nowo”

Zima za pasem! Wcale to jednak nie oznacza, że należy rezygnować z aktywności fizycznej – warunki nie zawsze są sprzyjające, dlatego warto mieć coś na zachętę. Z takim właśnie zamysłem przygotowaliśmy dla Was konkurs „Odkrywamy Polskę na nowo”, w którym do wygrania jest odbiornik Garmin Etrex 30x ufundowany przez sklep Trigar.pl

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? To proste! Wystarczy dodać trasę swojej wycieczki do Traseo.pl (należy być zalogowanym użytkownikiem). Trasę można dodać przez: – aplikację mobilną Traseo (Android lub iOS), – plik gpx, – rysowanie ręczne.

Trasy powinny odkrywać Polskę na nowo – takie jest hasło naszego konkursu :) mogą to zatem być miejsca bardzo dobrze znane, pokazane w „świeży” sposób lub miejsca mniej powszechne – tym lepiej! Dodawajcie zdjęcia, opisy, dzielcie się przeżyciami z trasy. Zwycięzcę wybierze Jury składające się z członków załogi Traseo.pl :)

Jesteś nowym użytkownikiem i nie do końca znasz działanie Traseo? Pisz śmiało, pomożemy! :) kontakt@traseo.pl

W odkrywaniu Polski na nowo na pewno pomóc mogą mapy offline dostępne w naszej aplikacji – mapy wydawnictwa Compass i Galileos są wprost niezawodne w terenie!

Zasady konkursu w skrócie:

  • konkurs trwa od 2 grudnia 2016 do 31 stycznia 2017 r.
  • do konkursu można zgłaszać trasy dodane do Traseo.pl od 2 grudnia 2016 do 31 stycznia 2017 r.
  • aby zgłosić trasę do konkursu, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się nad mapą zamieszczonej przez nas trasy.

Pełny regulamin

Nagrodę w konkursie ufundował sklep

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>