O Traseo

Traseo to baza ponad 60 tysięcy tras turystycznych. Aplikacja umożliwia nagrywanie tras oraz odtwarzanie tych pobranych. Rejestrowanie śladu urozmaica opcja dodawania zdjęć i waypointów. Zapisaną wycieczkę można udostępnić innym poprzez wgranie jej do serwisu. Na portalu można dokonać edycji, zaimportować mapkę na swoją stronę www lub pobrać plik w dowolnym formacie. Aplikacja wykorzystuje bezpłatne podkłady mapowe Google i OpenStreetMap, pozwala także na zakup map offline wydawnictwa Compass.

Dzięki Traseo możesz

 • Nagrywać ślady swoim telefonem
 • Wgrywać ślady z turystycznych odbiorników GPS
 • Rysować ślad ręcznie
 • Archiwizować swoje wyprawy
 • Tworzyć i publikować własne trasy na mapie
 • Pisać swoje mini przewodniki
 • Pobierać trasy proponowane przez innych
 • Korzystać z tras wraz z mapami OFF-LINE
 • Analizować swoje statystyki

Pobierz aplikację Traseo. Szlaki, trasy, mapy na swój telefon z systemem Android lub iOS.

25 odpowiedzi na „O Traseo

 1. Alli pisze:

  HTC Desire HD; ANDROID; TrekBuddy; Plus
  GPS z mapą turystyczną. Szukam bezpłatnej, turystycznej mapy Beskidu Makowskiego (Średniego) i okolic Krakowa.

 2. SlaVa pisze:

  Dalibyście aplikację na nokię ;) Ta pod javą się zacina z braku pamięci :/
  Ewentualnie dalibyście w niej możliwość wyboru, gdzie ma zapisywać dane, bo rozumiem, że zapisuje w pamięci telefonu, a te mają przeważnie małe pojemności ;)

 3. Anemon pisze:

  Dlaczego nie odpowiadacie na pytania/problemy związane z przesyłaniem tras zapisanych na iphonie do portalu

 4. Mapki na Nokię przy javie pisze:

  Czy i kiedy będzie możliwe pobranie map i używanie ich w trybie offline. Problem w tym, że czasami samo kreślenie trasy bez możliwości „podglądu” okolicy jest niewystarczające.

  • Traseo pisze:

   Witam, mapy w Traseo są także dostępne w trybie offline. Jeśli podczas korzystania z aplikacji nie widzi Pan mapy, wystarczy że czasie, gdy będzie Pan połączony z Internetem, „przezoomuje” Pan mapę we fragmencie, z którego będzie Pan korzystał w terenie. Taki widok zapisze się wówczas w pamięci aplikacji i będzie dostępny offline.

 5. slawekgo pisze:

  Czy aplikacja działa na windows phone?

  • Traseo pisze:

   Witam, w tym momencie jeszcze nie ma wersji Traseo na WP, ale na pewno niebawem się pojawi :)

   • Skrzypu pisze:

    Aplikacja na WindowsPhone dawno obiecana, a ja dalej czekam z utęsknieniem na nią.
    Mam nadzieję, że niedługo będę mógł przestać nosić drugi telefon na którym trzymam Androida+Traseo.

 6. Piotr pisze:

  robię zdjęcia w czasie podróży klikając ikonę aparatu w programie traseo. Uruchamia się wtedy automatycznie aparat w moim smartfonie, potem automatycznie wraca do programu traseo. Zapisuję zdjęcie i wszystko jest ok. Chciałem jednak niektóre zdjęcia zachować oddzielnie lecz nie mogę ich odnaleźć w moim telefonie. Proszę o informację czy jest to możliwe i jak się to robi.

  • Traseo pisze:

   Witam, niestety nie ma możliwości importu zdjęć z aplikacji do telefonu. Jest to jednak ciekawa sugestia, którą być może wprowadzimy w nowszej wersji aplikacji :)

   • zet.ka pisze:

    Witam! Uważam że to nie ciekawa sugestia! lecz bardzo potrzebna funkcja – aby zdjęcia robione w programie traseo z wykorzystaniem zainstalowanego w systemie smartfona aparatu można było oczytać w galerii zdjęć gdzie zrzucane są wszystkie robione tym aparatem zdjęcia! Proszę o przemyślenie bo pewnie nie jeden użytkownik jest tego samego zdania?!
    Do napisania tej uwagi skłonił mnie fakt że nie wiem czemu nie zawsze aplikacja poprawnie zapisuje zdjęcia! tak było na wczorajszej wycieczce! pozostał tylko ślad na trasie że coś było – tylko czerwona gwiazdka!!! – może da się te zdjęcia jakoś odzyskać? bardzo proszę o pomoc…
    i pozdrawiam bo apka jak i sam pomysł zapisu tras są super!

 7. Karolina pisze:

  Witam serdecznie,

  kiedy można się spodziewać wersji traseo na Window Phone?

 8. siwy pisze:

  Problem z wysłaniem nagranej trasy. Cały czas mam komunikat „Wystąpił błąd podczas wysyłania trasy”, kiedyś mi to działało, a teraz nie chce. Telefon Samsung Galaxy S4. Próbowałem poprzez wgranie pliku, ale nie mogę znaleźć pliku ze śladem w pamięci telefonu, gdzie on jest zapisany?

  • Natalia pisze:

   Niestety obecna wersja aplikacji nie umożliwia zapisanie pliku w pamięci telefonu, pracujemy jednak nad nową wersją, w której ta opcja być może się pojawi :)

 9. Jakub pisze:

  W chwili obecnej (maj 2016) na głownej stronie widnieje baner, na którym napisane jest „Mapy Compass w aplikacji Traseo”. W aplikacje jednak do wyboru są tylko mapy OSM i Google. Nie wiem jak dla innych użytkowników, ale jeżeli chodzi o mnie o mile widziany byłby podkład typowej mapy turystycznej (zaznaczone ciekawe miejsca, noclegi, pola namiotowe, wyznaczone szlaki piesze i rowerowe oraz kajakowe). Myślę, że mogłaby to być nawet płatna opcja.

 10. LSW pisze:

  witam
  Gdzie mogę znaleźć wersjE traseo na Samsung solid B2710? Są na iphona, ipada, androida. Niestety ale te urządzenia krótko działaja, a solid ma solidną baterie.

  • Traseo pisze:

   Dzień dobry, aplikacja Traseo w obecnej wersji jest dostępna jedynie na system iOS i Android. Jedyne co możemy w tej sytuacji polecić to kupno powerbanka – podratuje trochę baterię w smartfonie :)

 11. Traseo pisze:

  Dzień dobry, niestety nastąpiły zmiany i raczej nie przewidujemy wersji na WP

 12. Traeo pisze:

  Dzień dobry, proszę zaktualizować aplikację, rozwiązaliśmy bowiem problem z wysyłaniem tras do serwisu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>