Trasa rozpoczyna się z domu wczasowego U Kamińskich, prowadzi wzdłuż rzeki Soła w kierunku centrum Milówki. Później wjeżdżamy na niebieski szlak rowerowy, który jest dobrze oznakowany i prowadzi przez miejscowości Mieledwia, Sól-Kiczora, Karchówka. Dalej przejeżdżamy pod trasą S69 w stronę miejscowości Laliki, gdzie są niesamowite widoki. Dalej zmieniamy szlak rowerowy na zielony i kierujemy się do miejscowości Pochodzita. Ja go postanowiłem trochę zmodyfikować i nie pojechałem najprostszą drogą do Kamesznicy, tylko wjechałem trochę w bezdroża. Trasa tam jest całkowicie przejezdna i sprawia dużo frajdy, jak ktoś lubi pojeździć po bezdrożach i pokonywać bardzo strome podjazdy :). Z Kamesznicy wracamy do Milówki. Dalej postanowiłem zrobić jeszcze małą pętelkę dookoła Góry Kopiec. Trochę się tam umęczyłem, bo podjazd pod gorę był bardzo stromy - na najlżejszej przerzutce rower ledwo jechał pod gorę, ale było warto się pomęczyć :). Trasa średniej trudności, znajduje się na niej sporo bardzo stromych podjazdów, na których trzeba redukować przerzutki do najlżejszej i kręcić powoli pod górę :).
Planowałem wybrać się gdzieś dalej i w bardziej terenową trasę, ale pogoda nie pozwoliła - ciągle wisiały czarne chmury i była zapowiedziana burza na godzinę 14 00.
Skomentuj