Rozpoczynamy z parkingu przy sklepie Dino. Ulicą Odrodzenia i Krótką dojeżdżamy do niebieskiego szlaku rowerowego na ulicy Szprotawskiej. Dalej tym szlakiem (drogą pożarową nr 14) w kierunku północno zachodnim, mijając krzyżówkę z czerwonym szlakiem rowerowym, dalej cały czas prosto drogą pożarową nr 14, która przechodzi w drogę pożarową nr 33, na krzyżówce skręcamy w lewo
w drogę pożarową nr 25. Następnie około 12 km tą drogą pożarową do rozjazdu na który skręcamy w drogę pożarową nr 54, którą jadąc cały czas prosto dotrzemy do Leszna Górnego na ulicę przemkowską. Ja pojechałem w lewo ulicą bolesławiecka do stacji kolejowej. Powrót ulicą kolejową, bolesławiecką i skręcając w ulice lipową dojeżdżamy do lasu i dalej drogą leśna dojeżdżamy do rogi pożarowej nr 54. Skręcamy w prawo i dalej ta drogą w kierunku południowo-wschodnim do rozwidlenia, na którym wjeżdżamy w drogę pożarową nr 25. Po około 2,5 km skręcamy w prawo w drogę pożarową nr 46 i jedziemy w kierunku południowym do drogi pożarowej nr 63. Skręcamy w prawo i po około 0,5 km w lewo w drogę pożarową nr 34 i następnie po około 0,3 km również w lewo w drogę pożarową nr 28, którą jedziemy cały czas około 7 km aż do drogi pożarowej nr 33. Następnie zjeżdżamy na drogę leśną aby dojechać do drogi pożarowej nr 29, w którą wjeżdżamy skręcając o około 180o w lewo, następnie po około 0,5 km w prawo w drogę leśna, którą dojeżdżamy do czerwonego szlaku rowerowego (lasy Chocianowskie). Dalej po około 0,5 km na rozwidleniu zjeżdżamy w prawo i dalej do niebieskiego szlaku rowerowego, z którego zjeżdżamy w lewo i ulicami Krótką i Odrodzenia dojeżdżamy do sklepu Dino.
Komentarze
NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Bory Dolnośląskie
Mapa Borów Dolnośląskich swoim zasięgiem obejmuje obszar samych Borów, Dolne Łużyce (także z częścią niemiecką) oraz Przemkowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Łuku Mużakowa. Wschodnią granicę mapy wyznaczają Głogów i Chojnów.
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Ziemia Lubuska
Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.
Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika turystycznego i górskiego – Waldemar Brygier (naszesudety.pl). Wśród polecanych atrakcji: zamki, pałace, muzea, skanseny, kopalnie, twierdze, osobliwości przyrody, uzdrowiska i wiele innych. Zapraszamy do lektury! Mapę offline można zakupić w aplikacji Traseo na urządzenia mobilne. Rok wydania 2019