O nas

Czym jest Traseo?

Traseo to serwis www i aplikacja mobilna przeznaczona dla pasjonatów turystyki i sportu. Możesz dzielić się z innymi trasami swoich wycieczek czy treningów. Nagrywaj trasy w aplikacji, wrzucaj pliki gpx, rysuj trasy ręcznie, dodawaj waypointy i zdjęcia. Mapki z trasami możesz także umieścić na swojej stronie www - skorzystaj z przycisku "umieść na stronie" dostępnym pod każdą mapką!

Traseo

Korzystaj z aplikacji

Aplikacja na systemy Android oraz iOS umożliwia wyszukiwanie tras, nagrywanie śladów, śledzenie statystyk oraz proste nawigowanie po trasie. W trakcie nagrywania możesz także dodawać zdjęcia i waypointy, a później całą trasę udostępnić w serwisie Traseo lub na Facebooku.

Google Play AppStore

Mapy turystyczne w Traseo

Współpracujemy z wieloma wydawnictwami kartograficznymi, dzięki którym w aplikacji Traseo dostępne są profesjonalne podkłady mapowe. Lista map stale się powiększa, a korzystać z nich można offline!

Patronujemy!

Organizujesz ciekawą wyprawę lub zawody sportowe? Napisz do nas - kontakt@traseo.pl - chętnie rozważymy Twoją propozycję :) a może chciałbyś zareklamować się w naszym portalu? Również czekamy na wiadomość :)