Drobny falstart.. planowalismy zdobyć Babią Górę niestety nie wyszło.. wszystkiemu winny halny...
1. Zawoja Markowa - Stary Groń: szlak niebieski ; czas przejścia : 30 min; długość odcinka: 1,3km
2. Stary Groń - Sulowa Cyrhla: szlak czarny ; czas przejscia: 25 min; 1,4km
3. Sulowa Cyrhla - Kolista Polana: szlak czarny ; czas przejścia: 60 min; 1,9 km
4. Kolista Polana - Schronisko PTTK Markowe Szczawiny; szlak zielony; czas: 5min; 100metrów
5. Schronisko - powrót na parking : szlak zielony; czas; 75 min
ten sam dzień. troszkę dalej na południe :http://tatromaniak.pl/aktualnosci/c/halny-w-tatrach-7022016-nagranie-robi-wrazenie
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj