1 Dzień 11.07:
Hańczowa – Ropki – Przeł Perehyba - Biała Skała (903m n.p.m.) - Ostry Wierch (938m n.p.m.) – Cigielka (805m n.p.m.) – Św. Góra Jawor - Wysowa Zdrój - Dolina Łopacińskiego– Kozie Żebro – Baza Namiotowa Regietów (nocleg)
20km, 920m przewyższenia, 30pkt GOT
2 Dzień 12.07:
Baza Namiotowa Regietów – Przeł. Regetowska (646m n.p.m.) – Jaworzyna – Przeł. Beskidek – Beskid – Przeł. Pod Zajęczym Wierchem – Baza namiotowa Radocyna
22km
3 Dzień 13.07:
Baza namiotowa Radocyna – Nieznajowa – Wołowiec – Banica – Magurycz Mały – Bartne -
Kornuty- Wątkowa – Bacówka PTTK w Bartnem
25km, 720m przewyższenia, 33pkt GOT
4 Dzień 14.07:
Bacówka PTTK w Bartnem – Magurycz Duży – Banica – Wierch Wirchne – Przeł Małstowska – Schr. PTTK na Magurze Małastowskiej – Magura Małastowska – Przeł. Owczarska – Małastów - Schr. PTTK na Magurze Małastowskiej
23km
5 Dzień 15.07:
Schr. PTTK na Magurze Małastowskiej – Las Morgi – Smerekowiec – Banne – Skwirtne – Skałka – Kozie Żebro – Hańczowa
17km, 600m przewyższenia, 23 pkt GOT
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj