Trasa pierwszej Masy Powstańczej z 4 sierpnia 2007.
Przyokopowa –Grzybowska –Towarowa –Okopowa –Rondo Zgrupowania AK „Radosława”–Słońmskiego –Międzyparkowa –Bonifraterska –Pl. Krasińskich –Miodowa –Senatorska –Wierzbowa –Pl. Piłsudskiego –Pasaż Niżyńskiego - Traugutta - Czackiego –Świętokrzyska –Tamka –Most Świętokrzyski –Sokola –Zamoyskiego –Al. Zieleniecka –Rondo Waszyngtona –Al. Zieleniecka –Al. Waszyngtona –Al. Księcia Józefa Poniatowskiego –Wybrzeże Szczecińskie –Most Świętokrzyski –Zajęcza –Topiel –Kruczkowskiego –Rozbrat –Myśliwiecka –Górnośląska –Piękna –Al. Ujazdowskie –Pl. Trzech Krzyży –Nowy Świat –Rondo de Gaulle’a –Nowy Świat –Świętokrzyska –Rondo ONZ –Prosta –Rondo Daszyńskiego –Prosta –Przyokopowa –Muzeum Powstania Warszawskiego –Park Wolności
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj