Trasa głównie biegnie drogami asfaltowymi oraz szutrami dobrze ubitymi.
Trasa zaczyna się w Zgorzelcu. W Łagowie wjeżdżamy na ścieżkę rowerową, która kończy się w Pasieczniku. My wjechaliśmy w jej połowie w polną drogę, ale szybko zawróciliśmy. Następnie mijamy Trójcę (gdzie przejeżdżamy przez DK30). Zatrzymujemy się przy tablicy informacyjnej, gdzie przy stoliku można odpocząć, a przy mapie zaplanować dalszą drogę. Kolejnymi miejscowościami są Gozdanin i Rudzica. W Mikułowej mijamy rozdzielnię przez którą przechodzą linie najwyższych napięć. W Mikułowej wjeżdżamy na drogę szutrową i dojeżdżamy do Studnisk Górnych. Następnie przez Studniska Dolne dojeżdżamy do Jerzmanek i stamtąd do Łagowa. Trasę kończymy w pizzerii Bazylia :)
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj