Celem dzisiejszej trasy jest poszukiwanie kolorów jesieni. Jedziemy pętlą zaliczając kolejno: Kaniów, Bestwinę, Komorowice Krakowskie i Śląskie, Bielsko-Białą, Wapienicę, Mazańcowice i Ligotę. Pierwsza część naszej podróży przebiega w terenie lekko pagórkowatym, ale bez obaw, każdy da sobie radę. Druga część to już czysta przyjemność, praktycznie cały czas z górki :) Co do barw jesieni to chyba jeszcze za wcześnie na pełną paletę kolorów. Mam nadzieję, że prawdziwa złota, polska jesień jeszcze przed nami!
Skomentuj